Sesja zdjęciowa BDSM i Shibari – sesje zdjęciowe wiązania, BDSM w Warszawie

sesja zdjęciowa BDSM - kobieta w kajdankach i kabaretkach bdsm

Z czym kojarzy się nam seks? Z pewnością ile osób, tyle opinii. Jedni preferują seks tradycyjny, inni gustują w erotycznych gadżetach, jeszcze inni wolą poznawać seks od mrocznej, ciemniejszej strony. Z pewnością większość obejrzała już hit „50 twarzy Greya” – wiecie więc, że seks może być naprawdę mroczny, ale przy okazji niezwykle, podniecający, że ból może mieć wiele odmian, a możliwość oddania się drugiej osobie również ma wiele perspektyw. Nie powinno więc dziwić, że BDSM ma tak wielu zwolenników. Nie powinno też dziwić, że takie emocje, jakie wytwarzają się między dwojgiem ludzi warto zamknąć w kadrze… I tutaj właśnie należy pochylić się nad usługą fotograficzną BDSM, a konkretnie nad usługą sesji zdjęciowych BDSM w Warszawie. Ale nie tylko…

Domina, służący – na czym polega BDSM?

Chcąc poznać idee BDSM należy zacząć od tego, co konkretnie oznacza ten skrót. Bo nie wszyscy wiedzą że jest to skrót, a w zasadzie skrótowiec od sześciu angielskich słów czyli  „związanie” i „dyscyplina” (ang. bondage & discipline, B&D), „dominacja” i „uległość” (ang. domination & submission, D&s, D/s),oraz sadyzm i masochizm czyli sadism & masochism. Elementy wiązania mają na celu unieruchomienie partnera, ubezwłasnowolnienie go w pewnym stopniu, uzależnienie od siebie. Dyscyplina jest nieodzownym elementem BDSM, ponieważ w odgrywaniu ról należy się podporządkowywać osobie dominującej i wykonywać jej polecenia bez słowa sprzeciwu. Z tego automatycznie wychodzą słowa dominacja i uległość jak również sadyzm i masochizm, ponieważ to właśnie te dwa ostatnie pojęcia odnoszą się do satysfakcji seksualnej odczuwanej w dwóch przeciwstawnych sytuacjach – w przypadku sadyzmu mówimy o podnieceniu kiedy kogoś upokarzamy, zadajemy mu ból, natomiast w przypadku masochizmu jest zupełnie odwrotnie – przyjemność wynika właśnie z faktu upodlenia, cierpienia. 

Sesja zdjęciowa BDSM w Warszawie

Z pewnością BDSM to coś nowego, odkrycie nowych podniet, bodźców. Oczywiście, nie jest to praktyka, którą zaleca się osobom o niskim progu bólu, nie przywykłym do rozkazów czy też rozkazywania. Nie jest to również rodzaj technik wskazanych dla osób, które nie są w stanie zaufać drugiej osobie – a to jest również bardzo ważne, ponieważ dobrowolnie oddajemy się w ręce innego człowieka. A w tych rękach mogą być kajdanki, pejcze, gorący wosk, liny, czy specjalne urządzenia służące do unieruchamiania. Dlatego decyzja o wkroczeniu w świat BDSM musi być dokładnie przemyślana. Jednak skoro jesteście tutaj i marzy wam się sesja fotograficzna właśnie podczas takiej formy praktyk seksualnych – sesja zdjęciowa BDSM w Warszawie – to znak, że wszystko dokładnie przemyśleliście.

Sztuka wiązania

Wiemy doskonale, że obecnie życie seksualne może być doprawdy bardzo urozmaicone. Nie trzeba koniecznie sięgać po praktyki takie jak BDSM. Wiele kochanków niezwykłą satysfakcję odczuwa za sprawą Shibari. Jest to erotyczna sztuka wiązania, która doskonale nadaje się do sfotografowania. Poprzez Shibari, które co ciekawe, wywodzi się od japońskich technik torturowania więźniów, rozumiemy erotyczne ozdabianie więzami ciała. Jest to swego rodzaju sztuka, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że taka usługa jest do zrealizowania w naszym studio. Jest to sztuka bardzo estetyczna, która w doskonały sposób pokazuje piękno ludzkiego ciała, która wzbudza emocje, będące czasami na pograniczu – oczywiście, jeśli zdjęcia zostaną zrobione przez profesjonalistę, który wie, na czym polega idea Shibari. A mianowicie wie on, że ma uchwycić specyficzny obraz, jaki zostanie stworzony z waszych ciał i więzów…Jeśli chodzi o te ostatnie, to miłośnicy Shibari doskonale wiedzą, że zaliczamy do nich między innymi Hon musubi w T-K, Koden T-K, Waki zarashi, Teppou, Hishi nawa  czy Futumomo.

Perfekcja zamknięta w kadrze – o sesjach zdjęciowych BDSM i erotycznych w Warszawie

Chcecie mieć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Chcecie móc o każdej porze dnia i nocy powracać do emocji i odczuć, jakie w was buzowały podczas praktyk BDSM czy sztuki Shibari? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to jesteście w odpowiednim miejscu. To właśnie u nas macie możliwość zamówienia jedynej w swoim rodzaju sesji fotograficznej BDSM, podczas której możecie poczuć się swobodnie, seksownie, pewnie i podniecająco. Artysta, który w swoim portfolio ma bogaty wybór „nietypowych” sesji, z pewnością sprosta waszym oczekiwaniom. I co więcej, pomoże wam się rozluźnić, wprowadzi was w arkana swojej pracy, abyście mogli ostatecznie odrzucić wstyd i skrępowanie, chyba że właśnie wstyd i skrępowanie chcecie uchwycić na zdjęciach. Bowiem w chwili, kiedy zaczniecie pozować, dla fotografa przestajecie być kobietą i mężczyzną w intymnej sytuacji – stajecie się perfekcyjnym obrazem, który on będzie chciał zatrzymać w kadrze na zawsze. Niektórzy mogą się zastanawiać, czy taka sesja nie jest przypadkiem sesją erotyczną czy sesją porno. Absolutnie. Najlepszy sposób by zrozumieć różnice efektów takich sesji, to zapoznanie się z przykładami zdjęć w naszej galerii.

Postawcie na profesjonalne podejście w fotografii BDSM i  fotografii erotycznej

Aby sesja fotograficzna erotyczna związana z BDSM czy Shibari była udana, konieczne będą elementy charakterystyczne dla tych praktyk. Jednak z tego z pewnością zdajecie sobie sprawę i sami postanowicie, co powinno wraz z wami znaleźć się na planie – czy będzie to pejcz i lateksowy kombinezon, czy może obroża na szyję, a może jedwabne więzy lub wręcz przeciwnie, konopne sznury. Jednak profesjonalne podejście fotografa sprawi, że to nie wszystko. Na planie sesji do dyspozycji może być również specjalistka od wizażu, która sprawi, że wasze ciała i twarze, nawet podczas wysiłku czy ogromnych emocji, będą wyglądały pięknie. Jeśli jednak nie będziecie chcieli, aby postronne osoby były obecne podczas tak intymnych dla was chwil, to zaraz po wykonaniu swojej pracy znikną, pozostawiając was samych z artystą. O tym i wielu innych aspektach sesji fotograficznej będziecie rozmawiać z fotografem BDSM. Wtedy zostaną podjęte wszelkie ustalenia, wtedy też otrzymacie gwarancje na piśmie, że wasz wizerunek nie zostanie wykorzystany. Możecie jednak zgodzić się na dołączenie swoich fotografii do portfolio artysty, dzięki czemu za sesję fotograficzną BDSM zapłacicie preferencyjną cenę. Aczkolwiek, nawet w takiej sytuacji, możecie zastrzec, że nie życzycie sobie, aby widoczne były wasze twarze.

Komu warto polecić taką sesję erotyczną w Warszawie?

Z pewnością osobom, które praktykują właśnie BDSM czy rozkoszują się wiązaniem ciał partnera czy partnerki. Taka sesja to propozycja dla osób, które nie wstydzą się swoich ciał, lubią je oglądać i są ciekawe, jak z boku wyglądają ich seksualne praktyki. Jednym słowem, taka sesja fotograficzna to coś w sam raz dla osób, dla których seks zdecydowanie nie jest tematem tabu.

Sesja Shibari – sesja zdjęciowa BDSM

Najczęsciej fotograf fotografuję podczas wiązania, lub już wiązane osoby/a. Ale jeżeli jesteś jedną osobą, która chciałaby mieć sesję artystyczną Shibari, a nie masz kogo może Cię wiązać, to fotograf może najpierw wiązać i potem fotografować dzieło.

Zapraszamy do kontaktu. Zapisz się na sesję fotograficzną BDSM i erotyczną w Warszawie.


Jedna odpowiedź do “Sesja zdjęciowa BDSM i Shibari – sesje zdjęciowe wiązania, BDSM w Warszawie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *